Шампони: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Шампони

Редослед Производи по страна:

СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА? НИКОГАШ ПОВЕЌЕ

Нахранете ја вашата коса со масло од јојоба

15%
1.350,00 ден.
наместо 1.596,00 ден.
:
Цена за 100 мл: 2.076,92 ден.

КОСА ШАМПОН ХАМАМЕЛИС 300 ML

199,00 ден.
:

КОСА Шампон за волумен

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ЗА ЗАШТИТА НА ОБОЕНА КОСА

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ 300 мл

359,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ОБНОВУВАЧКИ 300 ML

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ЗА МAСНА КОСА 300 ML

249,00 ден.
:

КОСА Шампон за права коса 300 ml

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН МИЦЕЛАРЕН 300 ml

Ослободена од остатоците кои ја уништуваат, косата моментално ја враќа својата убавина и сјај.

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ECOLABEL 300 мл

239,00 ден.
:

MONOI DE TAHITI ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА

10%
179,00 ден.
наместо 199,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: MONOI DE TAHITI
Цена за 100 мл: 89,50 ден.

МАСНА КОСА? НИКОГАШ ПОВЕЌЕ

Bye-bye за масната коса – засекогаш!

16%
800,00 ден.
наместо 947,00 ден.
:

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

КОСА ШАМПОН ЗА СЈАЈ 300 МЛ

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ПРОТИВ ПРВУТ 300 ml

279,00 ден.
:

КОСА Шампон за виткана коса 300 ml

239,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН КРЕМА LOW POW ЗА МИЕЊЕ КОСА

Интензивно нахранета вашата коса е свиленкаста и лесна.

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ЕКО КОНЦЕНТРИРАН 100 мл

Концентриран шампон за сите типови на коса во мини формат, кој овозможува иста количина шампон  како и класичното пакување од 300 мл.

НОВО
239,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ХРАНЛИВ ЗА КОСА 300 МЛ

249,00 ден.
:
1