НОВОГОДИШНА 2019: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

 

НОВОГОДИШНА 2019

Редослед Производи по страна:

СЕТ ПРАЗНИЧЕН МИКС

Совршен подарок за него и неа!

НОВО
837,00 ден.
:

НГ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ПРВИ СНЕГУЛКИ 50 мл

Лосион за тело со волшебен мирис на бел бадем кој потсетува на меките први снегулки.

НОВО
119,00 ден.
:

EDP MON EVIDENCE 15ml

Мирис кој ве поврзува со самите себе.

НОВО
649,00 ден.
:

НГ КРЕМА ЗА РАЦЕ ПРВИ СНЕГУЛКИ 75 мл

Секој ден меки, хидрирани раце и обвиени со смирувачкиот мирис на белиот бадем

НОВО
249,00 ден.
:

НГ САПУН ПРВИ СНЕГУЛКИ 150гр

Волшебен мирис на бел бадем за најубавите моменти  во овие празници.

НОВО
329,00 ден.
:

НГ САПУН БОРОВА ШУМА 150гр

Освежувачки  мирис на цитрус во комбинација со дрвенести ноти  за најубавите моменти  во овие празници.

НОВО
329,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ БОРОВА ШУМА 400мл

Свеж цитрус комбиниран со дрвени ноти за ревитализирачки моменти под тушот

НОВО
279,00 ден.
:

СЕТ БОРОВА ШУМА - MUST HAVE

Овие празници препушете се на освежувачкиот мирис на цитрус во комбинација со дрвенести ноти, за негувано тело од глава до пети.

НОВО
846,00 ден.
:

НГ МАСЛО ЗА ТУШИРАЊЕ ПРВИ СНЕГУЛКИ 200мл

Уживајте под тушот со ова масло за туширање со прекрасен мирис на бел бадем.

НОВО
369,00 ден.
:

СЕТ ПРВИ СНЕГУЛКИ ЗА НЕГА НА ТЕЛО

Уживајте во негуваната, мека и хидрирана кожа  со топол мирис на бел бадем кој го  буди вашето празнично расположение. Совршен подарок за неа и него.

НОВО
896,00 ден.
:

НГ МАСЛО ЗА ТУШИРАЊЕ БОРОВА ШУМА 200мл

Уживајте во ова масло за туширање со ревитализирачки мирис на дрво и цитрус.

НОВО
369,00 ден.
:

СЕТ БОРОВА ШУМА ЗА НЕГА Н А ТЕЛО

Уживајте во негуваната, мека и хидрирана кожа со деликатни ноти на цитрус и дрво кои го будат вашето празнично расположение. Совршен подарок за неа и него.

НОВО
896,00 ден.
:

EDP QQNA 15ml

Сензуална и романтична комбинација.

НОВО
649,00 ден.
:

EDP COMME UNE EVIDENCE 15ml

Хармонија од чист и есенцијален мирис.

НОВО
649,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ПРВИ СНЕГУЛКИ 50мл

Смирувачка мекост на белиот бадем за пријатни моменти под тушот

НОВО
79,00 ден.
:

НГ ТЕЧЕН САПУН ПРВИ СНЕГУЛКИ 190мл

Секој ден уживајте со овој течен сапун со нежен, утешен мирис

НОВО
249,00 ден.
:

СЕТ ПРВИ СНЕГУЛКИ - МАКСИ

Овој сет содржи неопходни производи за нега на тело. Волшебните ноти на белиот бадем ќе го разбудат вашето празнично расположение исто како и првите снегулки.

НОВО
1.374,00 ден.
:

СЕТ 4 КРЕМИ ЗА РАЦЕ 4x30ml

Секој ден уживајте во неодоливиот мирис и негувани раце благодарение на овој сет од 4 Plaisirs Nature креми за раце.

НОВО
819,00 ден.
:

НГ БАЛЗАМ ЗА УСТА ПРВИ СНЕГУЛКИ 4,8 Г

Меки усни обвиени со нежни мирисливи ноти од бел бадем

НОВО
199,00 ден.
:

НГ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО БОРОВА ШУМА 50 мл

Лосион за тело со ревитализирачки  мирис на дрво и цитрус, кој ќе ве одведе во боровите шуми.

НОВО
119,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ПРВИ СНЕГУЛКИ 200мл

Смирувачка мекост на белиот бадем за пријатни моменти под тушот

НОВО
189,00 ден.
:

СЕТ ПРВИ СНЕГУЛКИ - ОСНОВЕН

Волшебна мекост на белиот бадем за прекрасни моменти овие празници.

НОВО
846,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ПРВИ СНЕГУЛКИ 400мл

Смирувачката мекост на белиот бадем за пријатни моменти под тушот

НОВО
279,00 ден.
:

СЕТ ПРВИ СНЕГУЛКИ - MUST HAVE

Овие празници препуштете се на волшебниот мирис на бел бадем и бидете негувани од глава до пети. Ќе ве воодушеви оваа топла, мирислива лимитирана колекција.

НОВО
846,00 ден.
:

НГ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ПРВИ СНЕГУЛКИ 200 мл

Лосион за тело со волшебен мирис на бел бадем кој потсетува на меките први снегулки.

НОВО
249,00 ден.
:

НГ КРЕМА ЗА РАЦЕ ПРВИ СНЕГУЛКИ 30 мл

Секој ден меки, хидрирани раце и обвиени со смирувачкиот мирис на белиот бадем

НОВО
199,00 ден.
:

СЕТ ПРВИ СНЕГУЛКИ

НОВО
819,00 ден.
:

СЕТ БОРОВА ШУМА

НОВО
819,00 ден.
:

НГ БАЛЗАМ ЗА УСТА БОРОВА ШУМА 4,8 Г

Меки усни обвиени со нежни мирисливи ноти од цитрус во комбинација со дрвенести ноти.

НОВО
199,00 ден.
:

НГ ТЕЧЕН САПУН БОРОВА ШУМА 190мл

Секој ден уживајте со овој течен сапун со освежувачки ноти.

НОВО
249,00 ден.
:

СЕТ БОРОВА ШУМА - МАКСИ

Освежувачките цитрусни и дрвенести ноти ќе го разбудат вашето празнично расположение и ќе ве однесат во срцето на боровите шуми.

НОВО
1.375,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ БОРОВА ШУМА 50мл

Свеж цитрус комбиниран со дрвени ноти за ревитализирачки моменти под тушот

НОВО
79,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ БОРОВА ШУМА 200мл

Свеж цитрус комбиниран со дрвени ноти за ревитализирачки моменти под тушот

НОВО
189,00 ден.
:

СЕТ БОРОВА ШУМА - ОСНОВЕН

Совршен подарок за мажи и за жени!

НОВО
846,00 ден.
:

НГ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО БОРОВА ШУМА 200 мл

Лосион за тело со ревитализирачки  мирис на дрво и цитрус, кој ќе ве одведе во боровите шуми.

НОВО
249,00 ден.
:

СЕТ SEL D'AZUR EDP 30ml+КРЕМА/РАЦЕ 30ml


Грејп – Кедар

НОВО
1.639,00 ден.
:

СЕТ PLEIN SOLEIL EDP 30ml+КРЕМА/РАЦЕ 30m

Тубероза -Сандаловина

НОВО
1.639,00 ден.
:

СЕТ AUTOUR DE MINUIT EDP 30ml+КРЕМА/РАЦЕ

Ирис

НОВО
1.639,00 ден.
:

НГ КРЕМА ЗА РАЦЕ БОРОВА ШУМА 75 мл

Секој ден меки, хидрирани раце и обвиени со освежувачки мирис на цитрус и дрвенести ноти.

НОВО
249,00 ден.
:

СЕТ NOUVEAU GENRE EDP 30ml+КРЕМА/РАЦЕ 30

Тонка мешунка - Пачоли

НОВО
1.639,00 ден.
:

СЕТ MATIN BLANC EDP 30ml+КРЕМА/РАЦЕ 30ml

Цвет од портокал - Бергамот

НОВО
1.639,00 ден.
:

НГ ТОПКА ЗА КУПКА ПРВИ СНЕГУЛКИ 100гр

Опуштете се и уживајте во топлата, пенлива купка.

НОВО
369,00 ден.
:

НГ ТОПКА ЗА КУПКА БОРОВА ШУМА 100гр

Опуштете се и уживајте во топлата, пенлива купка.

НОВО
369,00 ден.
:

МАЛА ЗЛАТНА ВРЕЌИЧКА СО ОТВОР

39,00 ден.
:
1