СЕТ NOUVEAU GENRE EDP 30ml+КРЕМА/РАЦЕ 30: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПОСЕБНА ПОНУДАСЕТОВИСЕТ NOUVEAU GENRE EDP 30ml+КРЕМА/РАЦЕ 30

НОВОГОДИШНА 2019

SET NOUVEAU GENRE

Тонка мешунка - Пачоли

Колекцијата парфеми на  Yves Rocher ви овозможува искуство. Емотивни парфеми кои го прославуваат духот на откритието и самоизразувањето.  Еau de Parfum  Nouveau Genre  е моќен, елегантен и сензуален мирис кој никого не остава рамнодушен.

 Marie Salamagne, креатор на парфеми.
Промотивно рециклирање на сопственото индустриско пакување. Овој картон е добиен со процес на рециклирање. Со рециклирањето му се дава нов живот.

Сетот содржи:
-Eau de parfum 30ml
-Мирислива крема за раце 30ml 
Ново
1.639,00 ден.
Шифра на артиклот
97236