СЕТ AUTOUR DE MINUIT EDP 30ml+КРЕМА/РАЦЕ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЕТ AUTOUR DE MINUIT EDP 30ml+КРЕМА/РАЦЕ            

 

СЕТ  AUTOUR DE MINUIT

Колекцијата парфеми на  Yves Rocher ви овозможува искуство. Емотивни парфеми кои го прославуваат духот на откритието и самоизразувањето. Под темно синото ѕвездено  небо  Eau de Parfum Autour de Minuit ви овозможува ноќ полна со таинственост и изненадување. 

Amandine Clerc Marie, креатор на парфеми
Промотивно рециклирање на сопственото индустриско пакување. Овој картон е добиен со процес на рециклирање. Со рециклирањето му се дава нов живот.

Сетот содржи:
-Eau de parfum 30ml
-Мирислива крема за раце 30ml 

 

СЕТ  AUTOUR DE MINUIT

Ирис

Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците