СЕТ SEL D'AZUR EDP 30ml+КРЕМА/РАЦЕ 30ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПОСЕБНА ПОНУДАСЕТОВИСЕТ SEL D'AZUR EDP 30ml+КРЕМА/РАЦЕ 30ml

НОВОГОДИШНА 2019

СЕТ  SEL D'AZUR EDP


Грејп – Кедар

Колекцијата парфеми на  Yves Rocher ви овозможува искуство. Емотивни парфеми кои го прославуваат духот на откритието и самоизразувањето. Sel d'Azur го отвара прозорот и ја носи енергијата на медитеранскиот ветер. 
Marie Salamagne, креатор на парфеми.

Промотивно рециклирање на сопственото индустриско пакување. Овој картон е добиен со процес на рециклирање. Со рециклирањето му се дава нов живот.

Сетот содржи:
-Eau de parfum 30ml
-Мирислива крема за раце 30ml 
Ново
1.639,00 ден.
Шифра на артиклот
95669