СЕТ АРГАН & ЛИСТОВИ РОЗА: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЕТ АРГАН & ЛИСТОВИ РОЗА            

 

СЕТ АРГАН И ЛИВЧИЊА РОЗА

Сетот за нега на тело содржи неодолив ориентален мирис на араган и роза, традиционална блага убавина од срцето на Мароко. Топли мирисливи ноти за долги зимски ноќи...

Наша предност:
+96% природни состојки
- Веган
- Шишенце кое може да се рециклира и содржи рециклирачка пластика

Сетот содржи:
Гел за туширање арган  400ml
+Крема за раце  30ml 
+Лосион за тело  200ml
+Масло за туширање  200ml
+Хартиена вреќичка со лого

 

СЕТ АРГАН И ЛИВЧИЊА РОЗАПочитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците