СЕТ БОРОВА ШУМА - ОСНОВЕН: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЕТ БОРОВА ШУМА - ОСНОВЕН            

 

СЕТ БОРОВА ШУМА  BASIC

Освежувачкиот  мирис на цитрус во комбинација со дрвенестите ноти  ќе ве одведат во срцето на дрвенестите шуми!
Сетот содржи:
Гел за туширање 200 мл
+ Течен сапун 190 мл
+ Крема за раце 75 мл
+ Украсна амбалажа*

Наша предност:
-  92% состојки од природно потекло
- Веган
- Амбалажа која може да се рециклира
- Формула од билно потекло, лесна биоразградлива формула
- Неутрално рН за кожата
*Сликата на украсната амбалажа е илустративен пример и може да варира во зависнот од моменталната залиха.

 

СЕТ БОРОВА ШУМА  BASIC

Совршен подарок за мажи и за жени!

Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците