СЕТ БОРОВА ШУМА - МАКСИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПОСЕБНА ПОНУДАСЕТОВИСЕТ БОРОВА ШУМА - МАКСИ

НОВОГОДИШНА 2019

СЕТ БОРОВА ШУМА  MAXI

Освежувачките цитрусни и дрвенести ноти ќе го разбудат вашето празнично расположение и ќе ве однесат во срцето на боровите шуми.

Овој сет содржи неопходни производи за нега на тело. Освежувачките цитрусни и дрвенести ноти ќе го разбудат вашето празнично расположение и ќе ве однесат во срцето на боровите шуми. Овој деликатен мирис ќе го обожуваат и мажи и жени.

Сетот содржи:
Гел за туширање 400ml
+Течен сапун  190ml
+Лосион за тело  200ml
+Крема за раце  75ml
+Балзам за усни 4.8g
+Украсна амбалажа*

Наша предност:
-  92% состојки од природно потекло
- Веган
- Амбалажа која може да се рециклира и содржи рециклирачка пластика

*Сликата на украсната амбалажа е илустративен пример и може да варира во зависнот од моменталната залиха.
Ново
1.375,00 ден.
Шифра на артиклот
93885С