СЕТ ПРВИ СНЕГУЛКИ - ОСНОВЕН: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЕТ ПРВИ СНЕГУЛКИ - ОСНОВЕН            

 

СЕТ ПРВИ СНЕГУЛКИ  BASIC

Топлиот мирис на белиот бадем ја буди нежноста на првите снегулки.
Сетот содржи:
Гел за туширање 200 мл
+ Течен сапун 190 мл
+ Крема за раце 75 мл
+ Украсна амбалажа*

Наша предност:
-  92% состојки од природно потекло
- Веган
- Амбалажа која може да се рециклира
- Формула од билно потекло, лесна биоразградлива формула
- Неутрално рН за кожата
*Сликата на украсната амбалажа е илустративен пример и може да варира во зависнот од моменталната залиха.

 

СЕТ ПРВИ СНЕГУЛКИ  BASIC

Волшебна мекост на белиот бадем за прекрасни моменти овие празници.

Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците