СЕТ 4 КРЕМИ ЗА РАЦЕ 4x30ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЕТ 4 КРЕМИ ЗА РАЦЕ 4x30ml            

 

СЕТ 4 КРЕМИ ЗА РАЦЕ 4x30ml

Секој ден уживајте во неодоливиот мирис и негувани раце благодарение на овој сет од 4 Plaisirs Nature креми за раце. Формула збогатена со органско ши масло и гел од алое вера од органско потекло.
Мирисливиот сет содржи:
- Лотус-жалфија
- Малина-мента
- Бурбон ванила
-Манго коријандер

Наша предност:
- 95% природни состојки
- Без минерални масла
- Без парабен

Дерматолошки тестирано.

 

СЕТ 4 КРЕМИ ЗА РАЦЕ 4x30ml

Секој ден уживајте во неодоливиот мирис и негувани раце благодарение на овој сет од 4 Plaisirs Nature креми за раце.

Шифра на артиклот: 88014  -  Пакување: 120,00 мл  -  Цена за 100 мл: 545,83 ден.

20
655,00 ден.
819,00 ден.


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците