СЕТ БОРОВА ШУМА ЗА НЕГА Н А ТЕЛО: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПОСЕБНА ПОНУДАСЕТОВИСЕТ БОРОВА ШУМА ЗА НЕГА Н А ТЕЛО

НОВОГОДИШНА 2019

СЕТ БОРОВА ШУМА ЗА НЕГА НА ТЕЛО

Уживајте во негуваната, мека и хидрирана кожа со деликатни ноти на цитрус и дрво кои го будат вашето празнично расположение. Совршен подарок за неа и него.

Сетот содржи: 
Масло за туширање  200ml
+Крема за раце 75ml
+Лосион за тело 50ml
+Украсна амбалажа*

Наша предност:
-  92% состојки од природно потекло
- Веган
- Амбалажа која може да се рециклира и содржи рециклирачка пластика

*Сликата на украсната амбалажа е илустративен пример и може да варира во зависнот од моменталната залиха.
Ново
896,00 ден.
Шифра на артиклот
74752С