СЕТ БОРОВА ШУМА - MUST HAVE: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПОСЕБНА ПОНУДАСЕТОВИСЕТ БОРОВА ШУМА - MUST HAVE

НОВОГОДИШНА 2019

СЕТ БОРОВА ШУМА  MUST HAVE

Овие празници препушете се на освежувачкиот мирис на цитрус во комбинација со дрвенести ноти, за негувано тело од глава до пети.

Овој деликатен мирис ќе го обожуваат и мажи и жени.
Сетот содржи:
Гел за туширање  400ml
+Лосион за тело 200ml
+Балзам за усни  4.8g
+Украсна амбалажа*

Наша предност:
-  92% состојки од природно потекло
- Веган
- Амбалажа која може да се рециклира и содржи рециклирачка пластика

*Сликата на украсната амбалажа е илустративен пример и може да варира во зависнот од моменталната залиха.
Ново
846,00 ден.
Шифра на артиклот
43159С