СЕТ MONOI DE TAHITI: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЕТ MONOI DE TAHITI            

 

СЕТ MONOI DE TAHITI


Во долгите зимски денови сеуште сонувате за летото и одморот?
Тогаш овој сет е тоа што ви е потребно за егзотично патување!


Сетот содржи:
Lagoon гел за туширање за тело и коса  400 ml 
+Драгоцено суво масло  Monoi 100ml 
+Lagoon хидратантна мирислива водичка за тело  125 ml
+ Украсна амбалажа


*Сликата на украсната амбалажа е илустративен пример и може да варира во зависнот од моменталната залиха.


 

СЕТ MONOI DE TAHITI


Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците