СЕТ CUTE: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

 

CUTE SET

Овој сет содржи се што сакаме и се што ни е потребно. Производи за хигиена, нега и малку гламур.

Сетот содржи:
Сапун малина -  мента  80g
+Гел за туширање први снегулки  50ml
+Балзам за усни први снегулки  4.8g
+Релаксирачка крема за раце маслина/petit grain 30ml
+Grand кармин  l’elixir- мат ефект  109 7ml
+Украсна амбалажа*

Наша предност:
+96% природни состојки
- Веган
- Шишенце кое може да се рециклира и содржи рециклирачка пластика

*Сликата на украсната амбалажа е илустративен пример и може да варира во зависнот од моменталната залиха.

 

CUTE SET

Не знаете што да им подарите на колегите, пријателите или роднините?

Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците