ТОП ПРОИЗВОДИ - нега на тело: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаТЕЛО И НЕГА ПРОТИВ СОНЦЕТОП ПРОИЗВОДИ - нега на тело

ТОП ПРОИЗВОДИ - нега на тело

Редослед 1

PLAISIRS 3 ЛОСИОН КОКОС 390ml

Задоволство во хидрантната нега на телото со сончеви и благи ноти.

329,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 84,36 ден.

PLAISIRS 3 ЛОСИОН БАДЕМ/ПОРТОКАЛ 390 ml

За поголемо задоволство со хидрантна нега за тело со својства за релакирање.

329,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 84,36 ден.

MONOI DE TAHITI ДРАГОЦ. СУВО МАСЛО 100ml

Хидратизирана, блескава и неодоливо миризлива кожа.

569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: MONOI DE TAHITI
Цена за 100 мл: 569,00 ден.

ТЕЛО ХИДР. НЕГА ПРОТИВ ЦЕЛУЛИТ 200мл

Млеко кое нуди совршена хидратација на кожата и делува против изгледот како кора од портокал.

1.059,00 ден.
:

РАЦЕ-УЛТРА ХРАНЛИВА КРЕМА 5О мл

399,00 ден.
:

ТЕЛО ХИДР. ЛОСИОН ЗА СУВА КОЖА 390мл

719,00 ден.
:
Производи по страна: