Права и виткана коса: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Права и виткана коса

Пронајден(о) е 3  производ(и)
Редослед Производи по страна:


КОСА ШАМПОН ЗА ПРАВА КОСА 300ml

Дисциплинирана и мазна коса без отежнување

НОВО


КОСА БАЛЗАМ ЗА ВИТКАНА КОСА 200ml

Ги дефинира локните без отежнување

НОВО


КОСА ШАМПОН ЗА ВИТКАНА КОСА 300ml

Локните изгледаат дефинирано, еластични се и флексибилни.

НОВО
1