ЗЛАТЕН ЧАЈ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ЗЛАТЕН ЧАЈ

Редослед 12 Следна Следна страна

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИР. ЗЛАТЕН ЧАЈ 400ml

Благ гел за туширање и купка со свеж мирис на зелен чај.

НОВО
249,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИР. ЗЛАТЕН ЧАЈ 200ml

Благ гел за туширање и купка со свеж мирис на зелен чај.

НОВО
159,00 ден.
:

НГ ЛОСИОН ЗЛАТЕН ЧАЈ 200ml

Лесна течна текстура со органско shea масло и масло од сладок бадем која брзо се впива и ви овозможува мека, свиленкаста и префинето мирислива кожа.

НОВО
249,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИР. ЗЛАТЕН ЧАЈ 50ml

Благ гел за туширање и купка со свеж мирис на зелен чај.

НОВО
109,00 ден.
:

НГ ТЕЧЕН САПУН ЗЛАТЕН ЧАЈ 190ml

Течен сапункој нежно ги чисти вашите раце  и ги обвива со свеж мирис.

НОВО
209,00 ден.
:

НГ ЛОСИОН ЗЛАТЕН ЧАЈ 50ml

Лесна течна текстура со органско shea масло и масло од сладок бадем која брзо се впива и ви овозможува мека, свиленкаста и префинето мирислива кожа.

НОВО
119,00 ден.
:
Производи по страна: