ТЕЛО БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ-СУВА КОЖА 200МЛ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаТЕЛО БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ-СУВА КОЖА 200МЛ

SOIN VEGETAL CORPS

БОГАТ БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА МНОГУ СУВА КОЖА 200мл

Балзам за туширање за многу сува кожа кој содржи органско shea масло и повеќе од 2/3 билно масло. Ја ослободува кожата од затегнување по туширањето.

Со повеќе од 2/3 билно масло, овој течен балзам со богата текстура ја ослободува кожата од затегнување.
Туширањето станува вистинска нега, за добро нахранета и негувана кожа.

Активна билка:  shea масло

Нашите истражувачи на Cosmetique Vegetale одбраа shea масло поради неговите хранливи и обновувачки својства. Ја смирува сувата кожа и и овозможува пријатно чувство. Збогатена со shea масло од органско потекло во Западна Африка.

Плус: Богат балзам кој и овозможува на кожата пријатно чувство по туширањето.
Убавина на жената & природата
0% минерални масла, бои и парабени.
*Во споредба со старото пакување
Активна билка:  shea масло

Нашите истражувачи на Cosmetique Vegetale одбраа shea масло поради неговите хранливи и обновувачки својства. Ја смирува сувата кожа и и овозможува пријатно чувство. Збогатена со shea масло од органско потекло во Западна Африка.
409,00 ден.
Шифра на артиклот
35222
Пакување: 200,00 мл Цена за 100 мл: 204,50 ден.