Нега за пределот околу очите: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА ЛИЦЕВИДОВИ НЕГАНега за пределот околу очите

Нега за пределот околу очите

Редослед 1

SERUM VEGETAL БРЧКИ&ЦВРСТ. ОЧИ/УСНИ 14ML

Откријте ја негата за усни и очи.

979,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SERUM VEGETAL
Цена за 100 мл: 6.992,86 ден.

RICHE CREME БРЧКИ ОКОЛУ ОЧИ 15мл

Крема против брчки  за пределот околу очите која ги измазнува брчките и ги намалува отечените вреќички под очите.

1.059,00 ден.
:

HYDRA VЕGЕTAL ГЕЛ ЗА ОКОЛУ ОЧИ 15 ml

Ултра свеж гел збогатен со освежувачки бисерни честички кои ги намалуваат темните подочници, го омекнува и влажни пределот околу очите.

429,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: HYDRA VEGETAL
Цена за 100 мл: 2.860,00 ден.
Производи по страна: