СЕТ LA GACILLY 2x30ml+50ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЕТ  LA GACILLY 2x30ml+50ml            

 

La Gacilly сет

3 неопходни производи за убавина, кои секогаш може да ги носите со себе

Откријте го лимитираното издание на сетот со препознатливи La gacilly цветови, на Yves Rocher брендот: арника, различка и камилица. Овие мини производи секогаш можете да ги носите со себе и да ги задоволите потребите на вашата кожа.

Сетот содржи:
-Долготрајна хидратантна крема за раце 30 мл

Вашите раце се веднаш хидрирани. Без бои, без силикони, без минерални масла и парабени. 93% сотојки од природно потекло

-Блага крема за лице и тело 30 мл
Ја хидрира и штити кожата на вашето лице и тело. Без бои, минерални масла и парабени. 93% состојки од природно потекло

-Експрес  отстранувач на шминка за пределот околу очите
Ги отстранува трагите од шминка, дури и водоотпорните во еден чекор.

 

La Gacilly сет

Сет за патување кој содржи 3 неопходни производи за убавина;  крема за раце од арника, отстранувач на шминка за пределот околу очите од различка и блага крема за лице и тело со камилица.

Шифра на артиклот: 67246  -  Пакување: 110,00 мл  -  Цена за 100 мл: 450,00 ден.

Почитувани, посакуваниот производ не е достапен за нарачка во моментот. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците