МИРИСИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

МИРИСИ

Пронајден(о) е 25  производ(и)
Редослед Производи по страна:


EDP MON EVIDENCE 50 ml

Chypre мирис со овошни или гурмански ноти на мандарина, дамаск роза, ванила и  patchouli.EDT BOIS DE SAUGE

Мирис во кој ароматичната свежина на жалфијата се меша со интензитетот на Gaiac дрвото и пачули.

НОВО
30
1.259,00 ден.
1.799,00 ден.@EDT MONOI DE TAHITI

Мирисот на годишниот одмор во шишенце.

20
1.079,00 ден.
1.349,00 ден.EDP COMME UNE EVIDENCE 50 ml

Префинета свежина на есенцијата бергамот комбинирано со абсолут дамаск роза.EDP COMME UNE EVIDENCE 100 ml

Префинета свежина на есенцијата бергамот комбинирано со абсолут дамаск роза.EDP COMME UNE EVIDENCE INTENSE 50 ml

Чист и изворен мирис.

30
1.462,00 ден.
2.089,00 ден.EDT HOGGAR 100 ml

Ориентален-дрвен мирис. Пикантни, топли ноти и ноти кои обвиваат, комбинирани со свежи  и нежни дрвенести ноти на лаванда.EDT COMME UNE EVIDENCE HOME 100ml

дрвен-зачинет мирис. Совршена рамнотежа помеѓу јаките цитрусни ноти, вибрацијата од зачинетото цветно срце и нагласената елеганција од дрвенестите ноти.

30
1.546,00 ден.
2.209,00 ден.Eau fraiche Цвет од цреша 100ml

Мирис на цвет од цреша.

НОВО
20
1.015,00 ден.
1.269,00 ден.Eau fraiche Роза 100ml

Yves Rocher  во оваа свежа водичка повторно креираше мирис од штотуку набрани рози.

НОВО
20
1.015,00 ден.
1.269,00 ден.Eau fraiche Вербена 100ml

Yves Rocher  во оваа свежа водичка повторно креираше мирис на свежи листови од Вербен.

НОВО
20
1.015,00 ден.
1.269,00 ден.Eau fraiche Зелен чај 100ml

Освежувачка експлозија на зелен чај.

НОВО
20
1.015,00 ден.
1.269,00 ден.Eau fraiche Момина солза 100ml

Свеж, префинет мирис на момина солза

НОВО
20
1.015,00 ден.
1.269,00 ден.EDP Sel d'azur 100ml

Ветер кон отвореното море

НОВО
30
1.721,00 ден.
2.459,00 ден.EDP GARDEN PARTY 100ml

Eau de Parfum Garden Party не потсетува на веселите пролетни прослави, радосните собирања и безгрижните насмевки.

НОВО
30
1.721,00 ден.
2.459,00 ден.EDP Matin blanc 100ml

Ветување за новиот ден

НОВО
30
1.721,00 ден.
2.459,00 ден.EDP Plein soleil 100ml

Патувајте во илјада бои

НОВО
30
1.721,00 ден.
2.459,00 ден.НОВО
30
1.721,00 ден.
2.459,00 ден.НОВО
30
1.721,00 ден.
2.459,00 ден.НОВО
30
1.721,00 ден.
2.459,00 ден.@EDT QUELQUES NOTES d'AMOUR 75 ml

Tоалетна вода со цветно дрвенести ноти.EDT NATURELLE 75 ml

Експлозија на природна свежина.ТЕСТЕР-EDP COMME UNE EVIDENCE 0,7ML

Префинета свежина на есенцијата бергамот комбинирано со абсолут дамаск роза.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

1