EAU FRAICHE ГЕЛ МОМИНА СОЛЗА 200ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Може да ви се допадне и...
EAU FRAICHE МОМИНА СОЛЗА  100мл
25%
952,00 ден. наместо
1.269,00 ден.
Шифра : 39812
:

ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЦВЕТ ОД ЦРЕША 200мл
289,00 ден.
Шифра : 39996
:

289,00 ден.
Шифра : 40161
:

ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ВЕРБЕН  200мл
289,00 ден.
Шифра : 40358
:

ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗЕЛЕН ЧАЈ  200мл
289,00 ден.
Шифра : 40507
:
ПочетнаКАПЕЊЕ И ТУШИРАЊЕEAU FRAICHE ГЕЛ МОМИНА СОЛЗА 200ml

EAUX FRAICHES

ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ МОМИНА СОЛЗА  200мл

Свеж пролетен мирис на момина солза

Yves Rocher во овој гел за туширање креираше нежен, свеж мирис на момина солза  со префинета и лесна пена.

Збогатено со водичка од органска различка, неговата блага формула ја остава кожата нежно мирислива.

Наша предност:
•Капаче кое може да се рециклира
•Шишенце кое може во потполност да се рециклира.

Момина солза

Yves Rocher создаде пролетен, свеж и нежен мирис. Одредени цветови се толку нежни, па затоа нивниот мирис не може да се издвои. Поради тоа  нивниот мирис го надополнивме со комбинација на сировини.

СОСТОЈКИ
AQUA/WATER/EAU•AMMONIUM LAURYL SULFATE•DECYL GLUCOSIDE•CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER•PARFUM/FRAGRANCE•SODIUM CHLORIDE•COCAMIDOPROPYL BETAINE•CITRIC ACID•SODIUM BENZOATE•COCAMIDE MIPA•TETRASODIUM EDTA•SALICYLIC ACID•CITRONELLOL•GLYCERIN•ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT•POTASSIUM SORBATE
Ново
289,00 ден.
Шифра на артиклот
40679
Пакување: 200,00 мл Цена за 100 мл: 144,50 ден.