CUIR VETIVER ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА 200ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

CUIR VETIVER ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА 200ml            

 

ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА CUIR VETIVER 200мл

Уживајте во овој гел за тело и коса со дрвенести ноти како вашата тоалетна вода. Неговата кремаста текстура  се претвара во блага пена која нежно ја чисти кожата и телото.
Билна база на чистење.
Формула која содржи повеќе од 98% состојки од природно потекло.
Без парабен.
Туба соодветна за рециклирање.

 

ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА CUIR VETIVER 200мл

Мирислив гел за тело и коса со дрвенести ноти.

Шифра на артиклот: 38639  -  Пакување: 200,00 мл  -  Цена за 100 мл: 329,50 ден.


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците