Бронзери: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаШМИНКАПОДЛОГИБронзери

Бронзери

Редослед Производи по страна:

MAKE-UP Дуо илуминатор 6г

Со помошна четка за нанесување на пудра во прав, лесно нанесете го производот на истакнатите предели на лицето. Користете ги двете нијанси заедно или посебно, зависно од вашите желби.

1.309,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 18.700,00 ден.

MAKE UP - ДУО БРОНЗЕР ТЕМЕН 20 г

Дуо бронзер за нагласување на тенот.

30%
517,00 ден.
наместо 739,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 2.585,00 ден.
1