Сува коса: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Сува коса

Редослед Производи по страна:

СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА? НИКОГАШ ПОВЕЌЕ

Нахранете ја вашата коса со масло од јојоба

15%
1.350,00 ден.
наместо 1.596,00 ден.
:
Цена за 100 мл: 2.076,92 ден.

КОСА Балзам хранлив за коса

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ОБНОВУВАЧКИ 300 ML

249,00 ден.
:

КОСА БАЛЗАМ ОБНОВУВАЧКИ 150 ML

249,00 ден.
:

КОСА НОЌНА НЕГА ЗА ОБНОВ.КОСА 150МЛ

529,00 ден.
:

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

За зајакната коса, мека на допир.

569,00 ден.
:

КОСА ХРАНЛИВА МАСКА 150 МЛ

Косата е свиленкаста, еластична и мека на допир.

619,00 ден.
:

КОСА СПРЕЈ ЗА МОМЕНТАЛЕН СЈАЈ 100МЛ

449,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ХРАНЛИВ ЗА КОСА 300 МЛ

249,00 ден.
:
1