ТЕСТЕР: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

 

ТЕСТЕР

Редослед Производи по страна:

ТЕСТЕР - Elixir Jeunesse ноќна крема

За сите типови на кожа. Иновативна текстура на гелот кој ја влажни кожата и и овозможува одморен изглед.
Може да одберете најмногу 9 тестери со нарачката.

11%
8,00 ден.
наместо9,00 ден.
:

Тестер -брчки&цврстина серум 1 ml

Серум за ултра измазнување кој и овозможува на вашата кожа блескавост и намалување на брчките.
Може да одберете најмногу 9 тестери со нарачката.

11%
8,00 ден.
наместо9,00 ден.
:

Тестер -брчки&лифт. серум 1 ml

Ефект на лифтинг во концентрат.
Може да одберете најмногу 9 тестери со нарачката.

11%
8,00 ден.
наместо9,00 ден.
:

ТЕСТЕР - Elixir 7.9 - ДВОЈНО ДЕЈСТВО 1m

11%
8,00 ден.
наместо9,00 ден.
:

ТЕСТЕР - Брчки&Цврстина дневна крема

Пополнете ја вашата кожа.
Може да одберете најмногу 9 тестери со нарачката.

11%
8,00 ден.
наместо9,00 ден.
:

ТЕСТЕР - Брчки&Цврстина ноќна крема

Нега против брчки, за цврстина на кожата и многу повеќе.
Може да одберете најмногу 9 тестери со нарачката.

11%
8,00 ден.
наместо9,00 ден.
:

Тестер -Zero Defaut пудра беж медиум 1ml

Неговата ултра префинета текстура совршено се соединува со кожата, за беспрекорен ефект на природна кожа.
Може да одберете најмногу 9 тестери со нарачката.

11%
8,00 ден.
наместо9,00 ден.
:

ТЕСТЕР - AAG серум

За цврста, затегната кожа со прекрасен сјај. Брчките се намалени, а по 1 месец кожата е зајакната и ревитализирана.
Може да одберете најмногу 9 тестери со нарачката.

11%
8,00 ден.
наместо9,00 ден.
:

ТЕСТЕР - AAG дневна крема

Кожата е моментално измазнета, блескава, а по 1 месец кожата ќе биде ревитализирана и зајакната.
Може да одберете најмногу 9 тестери со нарачката.

11%
8,00 ден.
наместо9,00 ден.
:

ТЕСТЕР - AAG ноќна крема

Кожата е моментално измазнета, блескава, а по 1 месец кожата ќе биде ревитализирана и зајакната.
Може да одберете најмногу 9 тестери со нарачката.

11%
8,00 ден.
наместо9,00 ден.
:
1