EDT HOGGAR 100 ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

EDT HOGGAR 100 ml            

 

EAU DE TOILETTE HOGGAR 100мл

“Пикантни, топли ноти и ноти кои обвиваат, комбинирани со свежи  и нежни дрвенести ноти на лаванда.”
Marie-Aude Couture-Bluche, креатот на парфеми

Содржи ноти од цитрус, бергамот, тонка бобинка и кедар.

 

EAU DE TOILETTE HOGGAR 100мл

Ориентален-дрвен мирис. Пикантни, топли ноти и ноти кои обвиваат, комбинирани со свежи  и нежни дрвенести ноти на лаванда.

Шифра на артиклот: 36454  -  Пакување: 100,00 мл  -  Цена за 100 мл: 1.799,00 ден.


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците