@MONOI DE TAH ХИДР.МИРИС. ВОДИЧКА ЗА ТЕЛ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

@MONOI DE TAH ХИДР.МИРИС. ВОДИЧКА ЗА ТЕЛ            

 

Монои хидратантна мирислива водичка за тело

Уживајте во прекрасниот мирис благодарение на хидратантната водичка за тело. Збогатена со хидратантен гел од органска алое вера кој интензивно ја хидрира кожата.
Резултати: блага формула без алкохол.
Без парабен.
Тајна билка: Monoi

Истаржувачите на Cosmetique Vegetale® Yves Rocher го одбраа маслото MonoI од Tahiti добиено со контролирано производство. Ова масло се добива со покиснување на цветови Tiare во кокосово масло кои растат на вулканското тло на Француска Полинезија.

Дали знаевте?
Маслото MonoI од Tahiti, вистинска тајна на убавината, традиционално на полинезиски јазик значи миризливо масло.  Жителите го мачкаат своето тело и коса со овој 100% природен еликсир на убавината поради неговиот возвишен и небески мирис.

ЗАБЕЛЕЖАНА ЕФИКАСНОСТ
Личности кои ја користеле хидратантната мирислива водичка за тело потврдија:
92%* блага формула без алкохол за мека и свиленкаста кожа
91%* сензуална и пријатна текстура
77%* мирис кој потсетува на сонце и летен одмор.
*Лична проценка од 26 личности по 3 недели примена, под дерматолошки надзор.

 

Монои хидратантна мирислива водичка за тело

Уживајте во прекрасниот мирис на летен одмор

Шифра на артиклот: 29513  -  Пакување: 125,00 мл  -  Цена за 100 мл: 413,60 ден.

30
517,00 ден.
739,00 ден.


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците