PLAISIRS NATURE Крема за раце кокос 30мл: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

PLAISIRS NATURE Крема за раце кокос 30мл            

 

Сензуална крема за раце од кокос 30мл

Уживајте во неодоливиот мирис на оваа крема за раце. Нашиот ланец на експерти од 1959. година, одбра и органско shea масло со екстракт од кокос.
Рацете се меки, хидрирани и нежно мирисливи.

Убавина на жената & природата
95% состојки од природно потекло
0% минерални масла, парабени

Дерматолошки тестирано

Активна билка: кокос
Yves Rocher одбра кокос; свеж, вкусен, мек, полн со сок и млеко, кој на вашите раце секогаш остава суптилна и сензуална трага... мирислив сплет со благи и дрвенести нагласоци

 

Сензуална крема за раце од кокос 30мл

Рацете се меки, хидрирани и нежно мирисливи. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.

Шифра на артиклот: 27300  -  Пакување: 30,00 мл  -  Цена за 100 мл: 663,33 ден.


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците