СЕТ LA GACILLY 60 ГОДИНИ 2x30ml+50ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЕТ  LA GACILLY 60 ГОДИНИ 2x30ml+50ml            

 

СЕТ  LA GACILLY 60 ГОДИНИ , 2x30мл+50мл

3 неопходни производи за убавина, кои секогаш може да ги носите со себе

Јубилејно издание по повод 60-от роденден на брендот Yves Rocher

Три култни производи, три симболични цвета од La Gacilly, родното место на брендот  Yves Rocher

Плус: практичен формат за патување

Сетот содржи:
-Долготрајна хидратантна крема за раце 30 мл

Вашите раце се веднаш хидрирани. Без бои, без силикони, без минерални масла и парабени. 93% сотојки од природно потекло

-Блага крема за лице и тело 30 мл
Ја хидрира и штити кожата на вашето лице и тело. Без бои, минерални масла и парабени. 93% состојки од природно потекло

-Експрес  отстранувач на шминка за пределот околу очите
Ги отстранува трагите од шминка, дури и водоотпорните во еден чекор.

 

СЕТ  LA GACILLY 60 ГОДИНИ , 2x30мл+50мл

Сет за патување кој содржи 3 неопходни производи за убавина;  крема за раце од арника 30 мл, отстранувач на шминка за пределот околу очите од различка 50 мл и блага крема за лице и тело со камилица 30мл .

Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците