Третмани: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаШМИНКАНОКТИТретмани

Третмани

Редослед 1

НОКТИ - ТЕЧНОСТ ЗА БРЗО СУШЕЊЕ НА ЛАКОТ

Со помош на четката капнете од течноста на секој нокт без да го допрете лакот.

249,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 4.527,27 ден.

БАЗЕН ЛАК ЗА НОКТИ 5 мл

Неопходна заштита за ноктите: лак за нокти кој ги негува и зајакнува.

329,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 6.580,00 ден.

@ЛАК ЗА НОКТИ ЗА ЗАВРШЕН SMOKY ЕФЕКТ

299,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 5.980,00 ден.

НОКТИ - МАСЛЕН ЕЛИКСИР ЗА МАНИКИР 100%

Јојоба маслен елискир: 100% билен третман кој ги храни вашите нокти.

329,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 6.580,00 ден.

ЛАК SOS TOUCH-UP 5 ml

SOS touch-up за прекривање на гребнатини, оштететувања и лупење на лакот за нокти.

249,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 4.980,00 ден.

@Самолепливи ленти за врвовите на никти

Беспрекорна француска маникура!

61%
54,00 ден.
наместо 139,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 ком: 135,00 ден.

ЛАК ЗА НОКТИ ЗА ЗАВРШЕН ГЕЛ ЕФЕКТ 5 мл

Без фталати, формалдехиди, камфор и нано материјали.

249,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 4.980,00 ден.
Производи по страна: