MAKE UP - МОНО СЕНКА МАТ РОЗИНО ДРВО 2,5: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПОСЕБНА ПОНУДАПОСЕБНИ ОБЛИЦИ НА ПРОДАЖБААКЦИЈАMAKE UP - МОНО СЕНКА МАТ РОЗИНО ДРВО 2,5

COULEURS NATURE

Botanical Color моно сенка ружино дрво/mat, 2,5 г

Текстура во прав, лесно се нанесува, постојана и го открива целиот интензитет на бојата.

Сакате сенка која совршено ќе ги нагласи вашите очи?
Дозволете да ве освои оваа Couleurs Nature моно сенка со својата ултра-пигментирана боја и текстура, збогатена со екстракт од ориз кој ви дава сјај.
Текстура во прав, лесно се нанесува, постојана и го открива целиот интензитет на бојата. Достапно е во три типа: мат, бисерна и светликава. Уживајте во палетите на бои инспирирани од природата!
Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!