АКЦИЈА: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

АКЦИЈА

Редослед Претходна страна Претходна 12345

ЛАК ЗА НОКТИ BOTANICAL КАРБОН 82

Бескрајни комбинации на бои!

20%
199,00 ден.
наместо 249,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 3.980,00 ден.

ЛАК ЗА НОКТИ BOTANICAL БИСЕРНО КОРАЛНА 1

Бескрајни комбинации на бои!

20%
199,00 ден.
наместо 249,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 3.980,00 ден.

ЛАК SOS TOUCH-UP 5 ml

SOS touch-up за прекривање на гребнатини, оштететувања и лупење на лакот за нокти.

20%
223,00 ден.
наместо 279,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 4.460,00 ден.

@ТЕЛО 3во1 ХРАНЛИВ ЛОСИОН/СУВА КОЖА 150

Ја измазнува, смирува и храни вашата кожа. Нанесете секој ден на цело тело.

32%
317,00 ден.
наместо 469,00 ден.
:

СЕТ LA GACILLY 2x30ml+50ml

Сет за патување кој содржи 3 неопходни производи за убавина;  крема за раце од арника, отстранувач на шминка за пределот околу очите од различка и блага крема за лице и тело со камилица.

20%
494,00 ден.
наместо 619,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PURE CALMILLE
Цена за 100 мл: 449,09 ден.

@ELIXIR JEUNESSE ОБН./ЗАШТИТА 30 ml

Неговата двојна ефикасност: обновување + заштите од нечистотии

36%
1.131,00 ден.
наместо 1.779,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ELIXIR JEUNESSE
Цена за 100 мл: 3.770,00 ден.
Производи по страна: