ТРЕТМАНИ ЗА СКАЛПОТ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАТРЕТМАНИ ЗА СКАЛПОТ

ТРЕТМАНИ ЗА СКАЛПОТ

Редослед 12 Следна Следна страна

КОСА ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ 300 мл

359,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ЗА МAСНА КОСА 300 ML

199,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН МИЦЕЛАРЕН 300 ml

Ослободена од остатоците кои ја уништуваат, косата моментално ја враќа својата убавина и сјај.

НОВО
289,00 ден.
:

КОСА ПИЛИНГ DETOX ЗА СКАЛПОТ 150 ml

Совршено чиста од коренот, косата е полесна и бавно се масти.

НОВО
449,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ECOLABEL 300 мл

239,00 ден.
:

КОСА БАЛЗАМ DETOX ЗА КОСА 150 мл

Косата е флексибилна, не се масти, лесна е и сјајна.

НОВО
249,00 ден.
:
Производи по страна: