Коса без сјај: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАТИП НА КОСАКоса без сјај

Коса без сјај

Редослед 12 Следна Следна страна

КОСА ШАМПОН ЗА ЗАШТИТА НА ОБОЕНА КОСА

199,00 ден.
:

КОСА БАЛЗАМ ЗА СЈАЈ И ЗАШТИТА/БОЕНА КОСА

199,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ECOLABEL 300 мл

239,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ЗА СЈАЈ 300 МЛ

220,00 ден.
:

КОСА БАЛЗАМ ЗА ВОЛУМЕН 150МЛ

209,00 ден.
:

КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

Обновувачката  маска за многу сува и оштетена коса нанесете ја на мокра коса. Оставете да делува 5 минути, а потоа темелно измијте ја косата. Во случај на контакт со очи темелно измијте ги. За зајакната коса, мека на допир.

399,00 ден.
:
Производи по страна: