Нега за раце: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Нега за раце

Редослед Производи по страна:

СЕТ LA GACILLY 60 ГОДИНИ 2x30ml+50ml

Сет за патување кој содржи 3 неопходни производи за убавина;  крема за раце од арника 30 мл, отстранувач на шминка за пределот околу очите од различка 50 мл и блага крема за лице и тело со камилица 30мл .

НОВО
20%
494,00 ден.
наместо 619,00 ден.
:

РАЦЕ-ХИДРАТАНТНА КРЕМА 75 мл

Совршена заштита за вашите раце која ги остава хидрирани и меки

10%
260,00 ден.
наместо 289,00 ден.
:

РАЦЕ-2ВО1 КРЕМА ЗА РАЦЕ И НОКТИ 75мл

10%
332,00 ден.
наместо 369,00 ден.
:

РАЦЕ-УЛТРА ХРАНЛИВА КРЕМА 5О мл

10%
368,00 ден.
наместо 409,00 ден.
:

РАЦЕ-ХИДРАТАНТНА КРЕМА 60 г. 75 мл

Јубилејно издание на култната крема за раце. Рацете се оптимално заштитени, моментално и долготрајно хидрирани, без масен слој на кожата.

НОВО
10%
260,00 ден.
наместо 289,00 ден.
:
1