Маскари: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаШМИНКАОЧИМаскари

Маскари

Редослед Производи по страна:

МАСКАРА SEXY PULP ЕКСТРЕМНО ЦРНА 10МЛ

Маскара збогатена со билен јаглен за XXL волумен и екстремно црни трепки.

899,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 8.990,00 ден.

МАСКАРА VERTIGE LENGHT- ЦРНА 8 ml

За беспрекорно долги трепки, дури и за оние најкратките.

979,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 12.237,50 ден.

МАСКАРА FEEL STRONGER 10ml

Ги издолжува трепките и дава волумен. Ставете ја четкичката на коренот и со ктужни движења повлечете кон врвот на трепките.

НОВО
979,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 9.790,00 ден.

МАСКАРА 360 LENGHT ЦРНА 7ml

Совршено продолжени трепки и постојаност до 12 часа.

819,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 11.700,00 ден.

МАСКАРА 360° LENGHT КАФЕНА 7 ml

Совршено продолжени трепки и постојаност до 12 часа.

819,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 11.700,00 ден.

@МАСКАРА 360 LENGHT ВОДООТПОРНА ЦРНА

Водоотпорна маскара, за подолги и густи трепки.

819,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 10.237,50 ден.

МАСКАРА VOLUME ELIXIR ЦРНА 10ml

Овозможува волумен и негување на трепките во еден чекор.

1.149,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 11.490,00 ден.

@МАСКАРА VOLUME ELIXIR СИНА 10ml

Овозможува волумен и негување на трепките во еден чекор.

1.149,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 11.490,00 ден.

МАСКАРА VOLUME VERTIGE ЦРНА 10ml

За совршено обвиени трепки.

1.029,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 10.290,00 ден.

МАСКАРА VOLUME VERTIGE КАФЕНА 10ml

За совршено обвиени трепки.

1.029,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 10.290,00 ден.

МАСКАРА SEXY PULP ULTRA-VOLUM. ЦРНА 10ml

За гламурозни трепки во XXL издание.

899,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 8.990,00 ден.

МАСКАРА VOLUM. 360° ЦРНА 10ml

Ги нагласува трепките и го отвара вашиот поглед за 360 степени.

819,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 8.190,00 ден.
1