ТЕСТЕРИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ТЕСТЕРИ

Редослед Производи по страна:

ТЕСТЕР - ХИДРА ВЕГ. МЕШ. КОЖА

За нормална и сува кожа, оваа мазна текстура брзо се впива. Нанесете наутро и навечер на целото лице.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР-ТЕЧНА МАТ ПУДРА

Конечно течна пудра дизајнирана за комбинирана и масна кожа. Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

Тестер-EDP matin blanc 0,7ml

Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

НОВО
8,00 ден.
:

Тестер-EDP autour de minuit 0,7ml

Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

Тестер-RC еликсир за убавина 1ml

Елискир за убавина кој интензивно ја храни и регенерира кожата, а воедно и овозможува еластичност и блескавост
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

Тестер-eau fraiche Цветови цреша 0,7ml

Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: EAUX FRAICHES
Цена за 100 мл: 114,29 ден.

Тестер-eau fraiche Зелен чај 0,7ml

Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР - Elixir Jeunesse ноќна крема

За сите типови на кожа. Иновативна текстура на гелот кој ја влажни кожата и и овозможува одморен изглед.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР - Riche Creme ноќна крема

Богата ноќна крема против брчки која ја храни и регенерира вашата кожа.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР - Riche Creme регенеративна крема

Интензивна регенеративна крема против брчки која ја храни и регенерира вашата кожа.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

Тестер -брчки&цврст. Дневна крема 1 ml

Пополнете ја вашата кожа.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ТЕСТЕР
Цена за 100 мл: 800,00 ден.

Тестер -брчки&цврстина серум 1 ml

Серум за ултра измазнување кој и овозможува на вашата кожа блескавост и намалување на брчките.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ТЕСТЕР
Цена за 100 мл: 800,00 ден.

ТЕСТЕР - Z.D.течна пудра SPF30 беж200

Течна пудра SPF 30 која ја штити вашата кожа и и овозможува беспрекорен тен до 10h.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

Тестер -брчки&лифт. серум 1 ml

Ефект на лифтинг во концентрат.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ТЕСТЕР
Цена за 100 мл: 800,00 ден.

ТЕСТЕР - Брчки&Лифтинг дневна крема

Нега против брчки, ефект на лифтинг и многу повеќе.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР - Elixir 7.9 - ДВОЈНО ДЕЈСТВО 1m

Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР - Брчки&Цврстина дневна крема

Пополнете ја вашата кожа.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР - Брчки&Цврстина ноќна крема

Нега против брчки, за цврстина на кожата и многу повеќе.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР-EDP COMME UNE EVIDENCE 0,7ML

Префинета свежина на есенцијата бергамот комбинирано со абсолут дамаск роза.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

Тестер -Zero Defaut пудра беж медиум 1ml

Неговата ултра префинета текстура совршено се соединува со кожата, за беспрекорен ефект на природна кожа.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР-SV B&B серум 1ml

Серум за ултра измазнување кој и овозможува на вашата кожа блескавост и намалување на брчките.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР

Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР - AAG серум

За цврста, затегната кожа со прекрасен сјај. Брчките се намалени, а по 1 месец кожата е зајакната и ревитализирана.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР - AAG дневна крема

Кожата е моментално измазнета, блескава, а по 1 месец кожата ќе биде ревитализирана и зајакната.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:

ТЕСТЕР - AAG ноќна крема

Кожата е моментално измазнета, блескава, а по 1 месец кожата ќе биде ревитализирана и зајакната.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.

8,00 ден.
:
1