Третмани: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаШМИНКАНОКТИТретмани

Третмани

Редослед 12 Следна Следна страна

НОКТИ - ТЕЧНОСТ ЗА БРЗО СУШЕЊЕ НА ЛАКОТ

Со помош на четката капнете од течноста на секој нокт без да го допрете лакот.

23%
229,00 ден.
наместо 299,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 4.163,64 ден.

БАЗЕН ЛАК ЗА НОКТИ 5 мл

Неопходна заштита за ноктите: лак за нокти кој ги негува и зајакнува.

299,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 5.980,00 ден.

@ЛАК ЗА НОКТИ ЗА ЗАВРШЕН SMOKY ЕФЕКТ

299,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 5.980,00 ден.

НОКТИ - МАСЛЕН ЕЛИКСИР ЗА МАНИКИР 100%

Јојоба маслен елискир: 100% билен третман кој ги храни вашите нокти.

559,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 11.180,00 ден.

ЛАК SOS TOUCH-UP 5 ml

SOS touch-up за прекривање на гребнатини, оштететувања и лупење на лакот за нокти.

20%
223,00 ден.
наместо 279,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 4.460,00 ден.

@Самолепливи ленти за врвовите на никти

Беспрекорна француска маникура!

61%
54,00 ден.
наместо 139,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 ком: 135,00 ден.
Производи по страна: