Третмани: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Третмани

Редослед Производи по страна:

SERUM VEGETAL БРЧКИ&ЦВРСТ. СЕРУМ 30ML

Откријте ја својата цврстина во концентрат.

1.599,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SERUM VEGETAL
Цена за 100 мл: 5.330,00 ден.

HYDRA VEGETAL СЕРУМ УЛТРА ХИДР. 30 мл

Серум со високо концентрирани активни состојки за хидратација.

779,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: HYDRA VEGETAL
Цена за 100 мл: 2.596,67 ден.

SERUM VEGETAL БРЧКИ&ЛИФТ. СЕРУМ 30ML

Ефект на лифтинг во концентрат.

1.759,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SERUM VEGETAL
Цена за 100 мл: 5.863,33 ден.

ANTI-AGE GLOBAL СЕРУМ 50 ml

За цврста, затегната кожа со прекрасен сјај. Брчките се намалени, а по 1 месец кожата е зајакната и ревитализирана.

2.869,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ANTI-AGE GLOBAL
Цена за 100 мл: 5.738,00 ден.

SERUM VEGETAL БРЧКИ&БЛЕСК. СЕРУМ 30мл

Серум за ултра измазнување кој и овозможува на вашата кожа блескавост и намалување на брчките.

1.559,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SERUM VEGETAL
Цена за 100 мл: 5.196,67 ден.

@ELIXIR JEUNESSE ОБН./ЗАШТИТА 30 ml

Овој серум моментално и овозможува на кожата да дише, за одморен изглед и блескав тен. По 1-от месец примена: кожата е обновена, а брчките се намалени.

1.559,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ELIXIR JEUNESSE
Цена за 100 мл: 5.196,67 ден.

RICHE CREME 100% БИЛЕН ЕЛИКСИР 30мл

Елискир за убавина кој интензивно ја храни и регенерира кожата, а воедно и овозможува еластичност и блескавост

1.999,00 ден.
:
1