Маженствени мириси: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаМИРИСИМАШКИ МИРИСИМаженствени мириси

Маженствени мириси

Редослед 1

EDT HOGGAR 100 ml

Ориентален-дрвен мирис. Пикантни, топли ноти и ноти кои обвиваат, комбинирани со свежи  и нежни дрвенести ноти на лаванда.

НОВО
1.879,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: HOGGAR
Цена за 100 мл: 1.879,00 ден.

EDT COMME UNE EVIDENCE HOME 100ml

дрвен-зачинет мирис. Совршена рамнотежа помеѓу јаките цитрусни ноти, вибрацијата од зачинетото цветно срце и нагласената елеганција од дрвенестите ноти.

НОВО
20%
2.199,00 ден.
наместо 2.749,00 ден.
:

@EDT AMBRE NOIR 100 ML

Интензитет на темното дрво, сензуалност на килибарот.

2.699,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: AMBRE NOIR
Цена за 100 мл: 2.699,00 ден.
Производи по страна: