SENSITIVE HOMME ПЕНА ЗА БРИЧЕЊЕ 200 ML: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаМАЖИНЕГА ЗА МАЖИSENSITIVE HOMME ПЕНА ЗА БРИЧЕЊЕ 200 ML

SENSITIVE HOMME

Sensitive пена за бричење 200 мл

Пријатно чувство без пецкање.

Интензивно пријатно чувство со оваа крема за бричење збогатена со екстракт од anta mahuna и водичка од органска камилица со смирувачки својства кои го спречуваат пецкањето по бричењето. Соодветно за чувствителна кожа. За мека кожа и пријатно чувство.

Билни состојки: anta mahuna, водичка од органска камилица.
Без парабен

ЗАБЕЛЕЖАНА ЕФИКАСНОСТ 
Кремаста текстура* (96% волонтери ), за мазно бричење* (92% волонтери ).
Штити од непријатно чувство бри бричењето* (88% волонтери), овозможува свежо чувство (92% волонтери)

*Корисничкиот тест е спроведен под дерматолошки надзор, лична проценка на ефикасност кај 25 волонтери по 3 недели примена.
36%
314,00 ден. наместо
489,00 ден.
Шифра на артиклот
15393
Пакување: 200,00 мл Цена за 100 мл: 157,00 ден.