НОВИТЕТИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаШМИНКАНОВИТЕТИ

НОВИТЕТИ

Редослед Производи по страна:

ELIXIR JEUNESSE МАСЛО ЗА ЧИСТЕЊЕ 150мл

Ова масло за чистење ги отстранува сите нечистотии, вклучувајќи ги и честичките РМ 2.5* како и водоотпорната шминка. Кожата е ефикасно чиста во еден чекор. Детоксицирана, кожата е блескава.

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ELIXIR JEUNESSE
Цена за 100 мл: 326,00 ден.

MAKE UP - EYELINER МАТ ЦРН 3 мл

Тенка или дебела, природна или нагласена, мат или сјајна контура, изборот е ваш!

НОВО
609,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 20.300,00 ден.

MAKE UP - РУМЕНИЛО ROSE PECHE 06 4g

Живописни бои за моментално прекрасен сјај!

НОВО
25%
464,00 ден.
наместо 619,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 11.600,00 ден.

MAKE UP - РУМЕНИЛО ROSE CAPUCINE 07 4g

Живописни бои за моментално прекрасен сјај!

НОВО
25%
464,00 ден.
наместо 619,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 11.600,00 ден.

МАСКАРА FEEL STRONGER 10ml

Ги издолжува трепките и дава волумен. Ставете ја четкичката на коренот и со ктужни движења повлечете кон врвот на трепките.

НОВО
979,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 9.790,00 ден.
1