Маскари: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Маскари

Пронајден(о) е 9  производ(и)
Редослед Производи по страна:


МАСКАРА SEXY PULP ЕКСТРЕМНО ЦРНА 10МЛ

Маскара збогатена со билен јаглен за XXL волумен и екстремно црни трепки.МАСКАРА FEEL STRONGER 10ml

Ги издолжува трепките и дава волумен. Ставете ја четкичката на коренот и со ктужни движења повлечете кон врвот на трепките.@МАСКАРА 360 LENGHT ВОДООТПОРНА ЦРНА

Водоотпорна маскара, за подолги и густи трепки.МАСКАРА VOLUME ELIXIR ЦРНА 10ml

Овозможува волумен и негување на трепките во еден чекор.МАСКАРА SEXY PULP ULTRA-VOLUM. ЦРНА 10ml

За гламурозни трепки во XXL издание.МАСКАРА VOLUM. 360° ЦРНА 10ml

Ги нагласува трепките и го отвара вашиот поглед за 360 степени.МАСКАРА VOLUM. 360° СИНА 10ml

Ги нагласува трепките и го отвара вашиот поглед за 360 степени.МАСКАРА 360° LENGHT ВОДООТП. ЦРНА 8 мл

Решение за продолжени трепки и поубав изглед!

НОВО


МАСКАРА 360° ВОЛУМЕН/ВОДООТПОРНА ЦРНА

Трепките се обвиени, а очите се отворени за 360 °

НОВО
1