SOIN VEGETAL CAPILLAIRES: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

 

SOIN VEGETAL CAPILLAIRES

Редослед Производи по страна:

@КОСА ШАМПОН ЕКО КОНЦЕНТРИРАН 100 мл

Концентриран шампон за сите типови на коса во мини формат, кој овозможува иста количина шампон  како и класичното пакување од 300 мл.

НОВО
239,00 ден.
:

@КОСА Шампон за волумен

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ЗА ЗАШТИТА НА ОБОЕНА КОСА

249,00 ден.
:

@КОСА БАЛЗАМ ЗА СЈАЈ/ЗАШТИТА/БОЕНА КОСА

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ 300 мл

359,00 ден.
:

@КОСА Балзам хранлив за коса

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ОБНОВУВАЧКИ 300 ML

249,00 ден.
:

@КОСА БАЛЗАМ ОБНОВУВАЧКИ 150 ML

249,00 ден.
:

КОСА НОЌНА НЕГА ЗА ОБНОВ.КОСА 150МЛ

529,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ЗА МAСНА КОСА 300 ML

249,00 ден.
:

КОСА Шампон за права коса 300 ml

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН МИЦЕЛАРЕН 300 ml

Ослободена од остатоците кои ја уништуваат, косата моментално ја враќа својата убавина и сјај.

249,00 ден.
:

@КОСА ПИЛИНГ DETOX ЗА СКАЛПОТ 150 ml

Совршено чиста од коренот, косата е полесна и бавно се масти.

449,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ECOLABEL 300 мл

239,00 ден.
:

@КОСА БАЛЗАМ DETOX ЗА КОСА 150 мл

Косата е флексибилна, не се масти, лесна е и сјајна.

249,00 ден.
:

@КОСА КИСЕЛИНА DETOX ЗА КОСА 150

Течност против каменец, за сјајна и еластична коса.

449,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ЗА СЈАЈ 300 МЛ

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ПРОТИВ ПРВУТ 300 ml

279,00 ден.
:

@КОСА БАЛЗАМ ЗА ВОЛУМЕН 150МЛ

249,00 ден.
:

@КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

За зајакната коса, мека на допир.

569,00 ден.
:

@КОСА ХРАНЛИВА МАСКА 150 МЛ

Косата е свиленкаста, еластична и мека на допир.

619,00 ден.
:

@КОСА МАСКА ЗА ОБОЕНА КОСА 150 МЛ

Ја подобрува и нагласува блескавоста на обоената коса. Совршено нахранета, косата е обновена.

619,00 ден.
:

КОСА Балзам за права коса 48 ча 150 ml

249,00 ден.
:

КОСА Шампон за виткана коса 300 ml

239,00 ден.
:

КОСА Балзам за виткана коса 150 ml

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН КРЕМА LOW POW ЗА КОСА

Интензивно нахранета вашата коса е свиленкаста и лесна.

249,00 ден.
:

@КОСА БАЛСАМ ЗА ИНТЕНЗ.СЈАЈ 150 мл

249,00 ден.
:

@КОСА СПРЕЈ ЗА МОМЕНТАЛЕН СЈАЈ 100МЛ

449,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ХРАНЛИВ ЗА КОСА 300 МЛ

249,00 ден.
:
1