ТИП НА КОСА: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАТИП НА КОСА

ТИП НА КОСА

Редослед Производи по страна:

@КОСА Шампон за волумен

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ЗА ЗАШТИТА НА ОБОЕНА КОСА

249,00 ден.
:

@КОСА БАЛЗАМ ЗА СЈАЈ/ЗАШТИТА/БОЕНА КОСА

249,00 ден.
:

@КОСА Балзам хранлив за коса

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ОБНОВУВАЧКИ 300 ML

249,00 ден.
:

@КОСА БАЛЗАМ ОБНОВУВАЧКИ 150 ML

249,00 ден.
:

КОСА НОЌНА НЕГА ЗА ОБНОВ.КОСА 150МЛ

529,00 ден.
:

КОСА Шампон за права коса 300 ml

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ECOLABEL 300 мл

239,00 ден.
:

@ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

@КОСА ШАМПОН ЗА СЈАЈ 300 МЛ

249,00 ден.
:

@КОСА БАЛЗАМ ЗА ВОЛУМЕН 150МЛ

249,00 ден.
:

@КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

За зајакната коса, мека на допир.

569,00 ден.
:

@КОСА ХРАНЛИВА МАСКА 150 МЛ

Косата е свиленкаста, еластична и мека на допир.

619,00 ден.
:

@КОСА МАСКА ЗА ОБОЕНА КОСА 150 МЛ

Ја подобрува и нагласува блескавоста на обоената коса. Совршено нахранета, косата е обновена.

619,00 ден.
:

КОСА Балзам за права коса 48 ча 150 ml

249,00 ден.
:

КОСА Шампон за виткана коса 300 ml

239,00 ден.
:

КОСА Балзам за виткана коса 150 ml

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН КРЕМА LOW POW ЗА КОСА

Интензивно нахранета вашата коса е свиленкаста и лесна.

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ЕКО КОНЦЕНТРИРАН 100 мл

Концентриран шампон за сите типови на коса во мини формат, кој овозможува иста количина шампон  како и класичното пакување од 300 мл.

НОВО
239,00 ден.
:

@КОСА БАЛСАМ ЗА ИНТЕНЗ.СЈАЈ 150 мл

249,00 ден.
:

@КОСА СПРЕЈ ЗА МОМЕНТАЛЕН СЈАЈ 100МЛ

449,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ХРАНЛИВ ЗА КОСА 300 МЛ

249,00 ден.
:
1