@КОСА БАЛЗАМ ЗА СЈАЈ/ЗАШТИТА/БОЕНА КОСА: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАВИДОВИ НЕГАРегенератори@КОСА БАЛЗАМ ЗА СЈАЈ/ЗАШТИТА/БОЕНА КОСА

SOIN VEGETAL CAPILLAIRES

@КОСА БАЛЗАМ ЗА СЈАЈ/ЗАШТИТА/БОЕНА КОСА

249,00 ден.
Шифра на артиклот
07703
Пакување: 150,00 мл Цена за 100 мл: 166,00 ден.