Шампони: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Шампони

Редослед Производи по страна:

@КОСА Шампон за волумен

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ЗА ЗАШТИТА НА ОБОЕНА КОСА

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ 300 мл

359,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ОБНОВУВАЧКИ 300 ML

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ЗА МAСНА КОСА 300 ML

249,00 ден.
:

КОСА Шампон за права коса 300 ml

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН МИЦЕЛАРЕН 300 ml

Ослободена од остатоците кои ја уништуваат, косата моментално ја враќа својата убавина и сјај.

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ECOLABEL 300 мл

239,00 ден.
:

MONOI DE TAHITI ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА

Гел за туширање и шампон за коса во една формула.

199,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: MONOI DE TAHITI
Цена за 100 мл: 99,50 ден.

@ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

@КОСА ШАМПОН ЗА СЈАЈ 300 МЛ

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ПРОТИВ ПРВУТ 300 ml

279,00 ден.
:

КОСА Шампон за виткана коса 300 ml

239,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН КРЕМА LOW POW ЗА КОСА

Интензивно нахранета вашата коса е свиленкаста и лесна.

249,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ЕКО КОНЦЕНТРИРАН 100 мл

Концентриран шампон за сите типови на коса во мини формат, кој овозможува иста количина шампон  како и класичното пакување од 300 мл.

НОВО
239,00 ден.
:

@КОСА ШАМПОН ХРАНЛИВ ЗА КОСА 300 МЛ

249,00 ден.
:
1