НЕГА НА КОСА: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСА

НЕГА НА КОСА

Редослед 1

КОСА ШАМПОН ХАМАМЕЛИС 300 ML

199,00 ден.
:

КОСА Шампон за волумен

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ЗА ЗАШТИТА НА ОБОЕНА КОСА

249,00 ден.
:

КОСА БАЛЗАМ ЗА СЈАЈ И ЗАШТИТА/БОЕНА КОСА

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ 300 мл

359,00 ден.
:

КОСА Балзам хранлив за коса

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ОБНОВУВАЧКИ 300 ML

249,00 ден.
:

КОСА БАЛЗАМ ОБНОВУВАЧКИ 150 ML

249,00 ден.
:

КОСА НОЌНА НЕГА ЗА ОБНОВ.КОСА 150МЛ

20%
423,00 ден.
наместо 529,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ЗА МAСНА КОСА 300 ML

249,00 ден.
:

КОСА Шампон за права коса 300 ml

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН МИЦЕЛАРЕН 300 ml

Ослободена од остатоците кои ја уништуваат, косата моментално ја враќа својата убавина и сјај.

249,00 ден.
:

КОСА ПИЛИНГ DETOX ЗА СКАЛПОТ 150 ml

Совршено чиста од коренот, косата е полесна и бавно се масти.

449,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ECOLABEL 300 мл

239,00 ден.
:

MONOI DE TAHITI ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА

199,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: MONOI DE TAHITI
Цена за 100 мл: 99,50 ден.

КОСА БАЛЗАМ DETOX ЗА КОСА 150 мл

Косата е флексибилна, не се масти, лесна е и сјајна.

249,00 ден.
:

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

КОСА КИСЕЛИНА DETOX ЗА МИЕЊЕ НА КОСА 150

Течност против каменец, за сјајна и еластична коса.

449,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ПРОТИВ ПРВУТ 300 ml

279,00 ден.
:

КОСА БАЛЗАМ ЗА ВОЛУМЕН 150МЛ

249,00 ден.
:

КОСА МЕСЕЧЕН ТРЕТМАН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ

15%
849,00 ден.
наместо 999,00 ден.
:

КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

За зајакната коса, мека на допир.

15%
484,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:

КОСА ХРАНЛИВА МАСКА 150 МЛ

Косата е свиленкаста, еластична и мека на допир.

619,00 ден.
:

КОСА МАСКА ЗА ОБОЕНА КОСА 150 МЛ

Ја подобрува и нагласува блескавоста на обоената коса. Совршено нахранета, косата е обновена.

15%
526,00 ден.
наместо 619,00 ден.
:

PLAISIRS NATURE Мирис.вода лаванда/капин

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

PLAISIRS NATURE Мирис.вода маслина/petit

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

PLAISIRS NATURE Мирис.вода манго/коријан

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

PLAISIRS NATURE Мирис.вода малина/мента

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

PLAISIRS NATURE Мирис.вода бурбон ванила

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

PLAISIRS NATURE Мирис.вода кокос

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

КОСА Балзам за права коса 48 ча 150 ml

249,00 ден.
:

КОСА Шампон за виткана коса 300 ml

239,00 ден.
:

КОСА Балзам за виткана коса 150 ml

249,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН КРЕМА LOW POW ЗА МИЕЊЕ КОСА

Интензивно нахранета вашата коса е свиленкаста и лесна.

249,00 ден.
:

КОСА СЕРУМ ЗА НЕГА 100 ml

50%
360,00 ден.
наместо 719,00 ден.
:

КОСА БАЛСАМ ЗА ИНТЕНЗ.СЈАЈ 150 мл

249,00 ден.
:

КОСА СПРЕЈ ЗА МОМЕНТАЛЕН СЈАЈ 100МЛ

449,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ХРАНЛИВ ЗА КОСА 300 МЛ

249,00 ден.
:
Производи по страна: