МИРИСИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаМИРИСИ

МИРИСИ

Редослед 1

EDP MON EVIDENCE 50 ml

Chypre мирис со овошни или гурмански ноти на мандарина, дамаск роза, ванила и  patchouli.

НОВО
1.759,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COMME UNE EVIDENCE
Цена за 100 мл: 3.518,00 ден.

EDP QUELQUES OUI A L'AMOUR 50 ml

Ориентално – цветен мирис кој совршено ги спојува горната нота ангелика, средната нота дамаск роза и базната нота тонка махуна и кедар.

2.039,00 ден.
:

EDP QUELQUES OUI A L'AMOUR 30 ml

Ориентално – цветен мирис кој совршено ги спојува горната нота ангелика, средната нота дамаск роза и базната нота тонка махуна и кедар.

1.629,00 ден.
:

@EDT MONOI DE TAHITI

Мирисот на годишниот одмор во шишенце.

20%
965,00 ден.
наместо 1.199,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: MONOI DE TAHITI
Цена за 100 мл: 965,00 ден.

@EDT CUIR VETIVER 50 ml

Елегантната свежина на ветиверот се спојува со природната нота на карипското сандалово дрво и есенцијалното масло од кедер.

1.929,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: CUIR VETIVER
Цена за 100 мл: 3.858,00 ден.

UN MATIN AU JARDIN EDT ЗЕЛЕН ЧАЈ 100ML

999,00 ден.
:

PLAISIRS 3 ЕДТ ПОРТОКАЛ/ЛАВАНДА/PETITGRA

Откријте ги предностите на тоалетната вода со ноти кој ќе ве релаксираат.

299,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 1.495,00 ден.

PLAISIRS 3 ЕДТ МАНДАРИНА/ЛИМОН/КЕДАР 20

Откријте ги сите придобивки на енергетската тоалетна вода.

299,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 1.495,00 ден.

PLAISIRS 3 ЕДТ КОКОС 20 ml

Сета сензуалност на кокосот во тоалетната вода со нежни и осетливи ноти.

299,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 1.495,00 ден.

EDP COMME UNE EVIDENCE 50 ml

1.699,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COMME UNE EVIDENCE
Цена за 100 мл: 3.398,00 ден.

EDP COMME UNE EVIDENCE 100 ml

2.299,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COMME UNE EVIDENCE
Цена за 100 мл: 2.299,00 ден.

PLAISIRS 3 ЕДТ МАНДАРИНА/ЛИМОН/КЕДАР 100

Откријте ги сите придобивки на енергетската тоалетна вода.

549,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 549,00 ден.

UN MATIN AU JARDIN EDT ЈОРГОВАН 100 МЛ

999,00 ден.
:

PLAISIRS 3 EDT БУРБОН ВАНИЛА 20 ml

Сензуалност bourbon vanilije во волшебната тоалетна вода.

299,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 1.495,00 ден.

UN MATIN AU JARDIN EDT МОМИНА СОЛЗА 100

999,00 ден.
:

EDT NATURE HOMME GUAIAC И СМРЕКА 75ML

1.249,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: NATURE POUR HOMME
Цена за 100 мл: 1.665,33 ден.

EDT NATURE HOMME КЕДАР И ЛИМЕТА 75ML

1.249,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: NATURE POUR HOMME
Цена за 100 мл: 1.665,33 ден.

EDT NATURE HOMME ЧЕМПРЕС И ГРЕЈП 75ML

1.249,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: NATURE POUR HOMME
Цена за 100 мл: 1.665,33 ден.

EDP QUELQUES NOTES d'AMOUR 30 ml

1.629,00 ден.
:
Цена за 100 мл: 5.430,00 ден.

EDT HOGGAR 100 ml

Ориентален-дрвен мирис. Пикантни, топли ноти и ноти кои обвиваат, комбинирани со свежи  и нежни дрвенести ноти на лаванда.

НОВО
1.879,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: HOGGAR
Цена за 100 мл: 1.879,00 ден.

EDT COMME UNE EVIDENCE HOME 100ml

дрвен-зачинет мирис. Совршена рамнотежа помеѓу јаките цитрусни ноти, вибрацијата од зачинетото цветно срце и нагласената елеганција од дрвенестите ноти.

НОВО
2.749,00 ден.
:

EDT QUELQUES NOTES d'AMOUR 75 ml

Tоалетна вода со цветно дрвенести ноти.

2.039,00 ден.
:

@EDP SO ELIXIR BOIS SENSUEL 50 ml

2.549,00 ден.
:

EDP SO ELIXIR 50ML

2.549,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SO ELIXIR
Цена за 100 мл: 5.098,00 ден.

EDT NATURELLE 75 ml

Експлозија на природна свежина.

1.549,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: NATURELLE
Цена за 100 мл: 2.065,33 ден.

EDT NATURELLE OSMANTHUS 75ML

1.549,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: NATURELLE OSMANTHUS
Цена за 100 мл: 2.065,33 ден.

ТЕСТЕР-EDP COMME UNE EVIDENCE 0,7ML

11%
8,00 ден.
наместо 9,00 ден.
:

ТЕСТЕР - EDT Quelques Notes d’Amour 1ml

11%
8,00 ден.
наместо 9,00 ден.
:

UN MATIN AU JARDIN EDT ВЕРБЕНА 100 МЛ

999,00 ден.
:

@EDT AMBRE NOIR 100 ML

Интензитет на темното дрво, сензуалност на килибарот.

2.699,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: AMBRE NOIR
Цена за 100 мл: 2.699,00 ден.

UN MATIN AU JARDIN EDT ЦРЕША 100 МЛ

999,00 ден.
:
Производи по страна: